Pneumatiky Michelin

Pneumatiky Michelin jsou jedny z nejznámějších a nejpopulárnějších pneumatik nejen u nás, ale i v celosvětovém měřítku. Už i malé děti znají charakteristického maskota tohoto francouzského výrobního gigantu – Michelin mana, zvaného též Bibendum. Michelin se díky němu také dostal do slovní zásoby celé řady světových jazyků jako synonymum pro obézního člověka. Právě tento panáček, kterého tvoří pneumatiky Michelin, je symbolem firmy už od roku 1898, tedy provází firmu téměř od jejich počátků. Za tu dobu si firma vybudovala na celosvětovém trhu jedinečnou pozici, téměř celé minulé století totiž firma držela prvenství v počtu prodaných pneumatik.
Levné pneumatiky Michelin

Specialista na levné pneumatiky

V oblasti pneumatik se firma Michelin specializuje na osobní automobily, také 4×4 a lehká užitková vozidla, nákladní automobily, zemní stroje, zemědělské stroje, jednostopá vozidla, letadla, ale také závěsné systémy (kola, protivibrační zařízení,…) a služby spojené s turistikou. Dokonce její mapy a turistické průvodce získávají na velké vážnosti. Udělování hvězdiček Michelin těm nejlepším kuchařům a jejich podnikům se zase stalo tím nejlepším oceněním jejich kuchařského umění.

Nejlevnější Pneu
NEJLEVNĚJŠÍ PNEU! Využijte velké slevy na Pneumatiky.cz a nakupte letní pneu za nejnižší ceny. Doručíme pneu Barum, Michelin, Matador, Dunlop, Nokian nebo Pirelli do 24 hodin přímo k vám.
Partneři
Přezutí pneu Praha

Velký a rychlý pneuservis v Praze. Přijeďte i bez objednání.